Objevte krásy Kryštofova údolí a odpočiňte si ve Vitalpenzionu Novina

Vychutnejte si své dny v pěkné přírodě se zdravou rostlinnou stravou! Přijeďte k nám, odpočiňte si, relaxujte, vydejte se na tůru či cyklovýlet a navštivte krásná místa na pomezí Jizerských a Lužických hor. Vitalpenzion Novina, ležící na Křižanském sedle nad malebnou obcí Kryštofovo údolí na krásném místě s výhledem na zelené stráně údolí, nabízí týdenní letní pobyty se zdravou, čistě rostlinnou stravou.

 

koláž homepage

 

Novinky

18700849_1163728113738978_8914453074866745506_o (1)

Pokud máte naše víkendové dárkové poukazy, máme pro vás na dva víkendy v druhé půlce června speciální akci: pro všechny majitele voucherů s polopenzí, kteří využijí ubytování v těchto dvou termínech, bude k dispozici během pobytu místo polopenze plná penze. Můžete si tedy nad rámec voucheru pochutnat zdarma i na výborném a zdravém obědě. Nabídka platí i pro nově zakoupené vouchery (k sehnání v kamenných prodejnách sítě Bioobchod.cz nebo on-line zde: www.bioobchod.cz/darujte-vyjimecne-chvile-uprostred-prirody.

Relaxace, výlety i aktivní práce či workshopy

Nabízíme pobyty pro páry, rodiny s dětmi, které hledají vhodné místo k aktivnímu odpočinku i hluboké relaxaci. Vitalpenzion Novina je ale také místo vhodné k pořádání firemních setkání, seminářů, workshopů či jiných zážitkových pobytů, pro dobrodruhy i ke stanování. Okolí penzionu nabízí spoustu přírodního bohatství i památek k prozkoumání, takže na své si jistě přijdou aktivní sportovci, turisté, obdivovatelé krásné přírody i milovníci památek.

 Více zde...

Podporujeme zdravou stravu a zdravý životní styl

V rámci pobytu na vás čeká chutná a zdravá rostlinná strava, kterou vám s láskou připraví zaměstnanci penzionu. Naše filozofie je založena na podpoře zdraví - zdravého životního stylu a stravování. Vaříme ve stylu světových kuchyní a 100% rostlinně, zdravě, hravě a barevně a také eticky. V naší kuchyni najdete ty nejkvalitnější suroviny, dáváme si opravdu záležet, aby vám chutnalo. 

Více zde...

Pro firmy

Firmám nabízíme příjemné seminární prostory, konferenční techniku, coffeebreaky, stravování, rauty, pikniky, teambuilding, wellness, saunu, krásné okolí. Vybrat si můžete ze dvou seminárních místností, podle vašich představ vám můžeme nachystat také občerstvení, připraveni jsme na vaše požadavky ohledně vybavení. Rádi pro vaši firmu a zaměstnance nachystáme také zajímavý program. 

Více zde...

Udělejte radost svým blízkým

Hledáte dárek pro někoho, na kom vám opravdu záleží? Pro někoho, kdo má rád dobré a zdravé jídlo, nádhernou přírodu a ocení starostlivou péči? Pak je náš dárkový poukaz to pravé. Můžete si vybrat hned z několika druhů poukazů, určitě potěší jako dárek k narozeninám, svatební dar nebo prostě jen tak pro radost. Moc rádi vám také přichystáme svatbu se zdravou a 100% rostlinnou hostinou. 

Poukazy najdete zde...

 
 
 

U nás to žije

Pořádáme pro vás zajímavé akce, semináře, přednášky a tématické víkendy na téma zdraví, výživa, fitness, hubnutí, veganství, osobní rozvoj, podnikání a další.  Zveme k nám na penzion zajímavé osobnosti z oborů týkajících se zdraví, výživy, ekologie, životního prostředí a dalších.  Zaregistrujte se k odběru našich novinek, aby vám žádná ze zajímavých akcí neunikla.


Zarezervujte si svůj pokoj on-line

 
 
 
Máte-li zájem si u nás rezervovat pobyt, kontaktujte nás na emailu rezervace@bioobchod.cz. Pokud máte zájem pořádat u nás přednášku, seminář nebo workshop, kontaktujte nás na emailu hana.pavlickova@bioobchod.cz.

Těšíme se na vás.

 
 Přejeme Vám zemi pod nohami, hvězdy nad hlavou a klidné srdce.