UDĚLEJTE NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ!

Udělejte něco pro svá záda a kondici.  Přijeďte si k nám do penzionu zacvičit pod dohledem profesionálních  fyzioterapeutek. Čeká vás kombinace cvičení pilates, kruhových tréninků a cviků pro zdravá záda. Budou se o vás starat profesionálové z pražského studia Fitnessie  a to fyzioterapeutka Mgr. Bára Petrovická a Mgr. Eliška Michalcová. 

 Více zde...

NAPLŇTE SI KOŠÍK HOUBAMI!

Nabízíme pobyty pro páry, rodiny s dětmi, které hledají vhodné místo k aktivnímu odpočinku i hluboké relaxaci. Vitalpenzion Novina je ale také místo vhodné k pořádání firemních setkání, seminářů, workshopů či jiných zážitkových pobytů, pro dobrodruhy i ke stanování. Okolí penzionu nabízí spoustu přírodního bohatství i památek k prozkoumání, takže na své si jistě přijdou aktivní sportovci, turisté, obdivovatelé krásné přírody i milovníci památek.

 Více zde...

Vitalpenzion Novina, Kryštofovo Údolí, jídlo

Podporujeme zdravou stravu a zdravý životní styl

V rámci pobytu na vás čeká chutná a zdravá rostlinná strava, kterou vám s láskou připraví zaměstnanci penzionu. Naše filozofie je založena na podpoře zdraví - zdravého životního stylu a stravování. Vaříme ve stylu světových kuchyní a 100% rostlinně, zdravě, hravě a barevně a také eticky. V naší kuchyni najdete ty nejkvalitnější suroviny, dáváme si opravdu záležet, aby vám chutnalo. 

Více zde...

Pro firmy

Firmám nabízíme příjemné seminární prostory, konferenční techniku, coffeebreaky, stravování, rauty, pikniky, teambuilding, wellness, saunu, krásné okolí. Vybrat si můžete ze dvou seminárních místností, podle vašich představ vám můžeme nachystat také občerstvení, připraveni jsme na vaše požadavky ohledně vybavení. Rádi pro vaši firmu a zaměstnance nachystáme také zajímavý program. 

Více zde...

Vitalpenzion Novina, Kryštofovo Údolí

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Zde najdete další videorecenze. 

U nás to žije

Pořádáme pro vás zajímavé akce, semináře, přednášky a tématické víkendy na téma zdraví, výživa, fitness, hubnutí, veganství, osobní rozvoj, podnikání a další.  Zveme k nám na penzion zajímavé osobnosti z oborů týkajících se zdraví, výživy, ekologie, životního prostředí a dalších.  Zaregistrujte se k odběru našich novinek, aby vám žádná ze zajímavých akcí neunikla.


Zarezervujte si svůj pokoj on-line

 
 
 
Máte-li zájem si u nás rezervovat pobyt, kontaktujte nás na emailu rezervace@bioobchod.cz. Pokud máte zájem pořádat u nás přednášku, seminář nebo workshop, kontaktujte nás na emailu hana.pavlickova@bioobchod.cz.

 

 Přejeme Vám zemi pod nohami, hvězdy nad hlavou a klidné srdce.