Podporujeme zdravou stravu a zdravý životní styl

V rámci pobytu na vás čeká chutná a zdravá rostlinná strava, kterou vám s láskou připraví zaměstnanci penzionu. Naše filozofie je založena na podpoře zdraví - zdravého životního stylu a stravování. Vaříme ve stylu světových kuchyní a 100% rostlinně, zdravě, hravě a barevně a také eticky. V naší kuchyni najdete ty nejkvalitnější suroviny, dáváme si opravdu záležet, aby vám chutnalo.

Více zde...

Vitalpenzion Novina, Kryštofovo Údolí, jídlo
Vitalpenzion Novina, Kryštofovo Údolí

Pro firmy

Firmám nabízíme příjemné seminární prostory, konferenční techniku, coffeebreaky, stravování, rauty, pikniky, teambuilding, wellness, saunu, krásné okolí. Vybrat si můžete ze dvou seminárních místností, podle vašich představ vám můžeme nachystat také občerstvení, připraveni jsme na vaše požadavky ohledně vybavení. Rádi pro vaši firmu a zaměstnance nachystáme také zajímavý program. 

Více zde...

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Zde najdete další videorecenze. 

U nás to žije

Pořádáme pro vás zajímavé akce, semináře, přednášky a tématické víkendy na téma zdraví, výživa, fitness, hubnutí, veganství, osobní rozvoj, podnikání a další.  Zveme k nám na penzion zajímavé osobnosti z oborů týkajících se zdraví, výživy, ekologie, životního prostředí a dalších.  Zaregistrujte se k odběru našich novinek, aby vám žádná ze zajímavých akcí neunikla.

Zarezervujte si svůj pokoj on-line

 
 
 

Máte-li zájem si u nás rezervovat pobyt, kontaktujte nás na emailu rezervace@bioobchod.cz. Pokud máte zájem pořádat u nás přednášku, seminář nebo workshop, kontaktujte nás na emailu hana.pavlickova@bioobchod.cz.

 

 Přejeme Vám zemi pod nohami, hvězdy nad hlavou a klidné srdce.