Dárkové poukazy

Dárkové vouchery pro Vás (pokud např. ještě nevíte, kdy přesně chcete přijet) nebo pro Vaše blízké: Darujte okamžiky v přírodě v podobě dárkového poukazu na pobyt v našem penzionu – vybrat si můžete z několika typů v hodnotách 2500Kč, 3500Kč, 5000Kč s uvedenou cenou nebo vouchery Víkend Light za 3960Kč (víkend pro dva s polopenzí) nebo Víkend Full za 5000Kč (víkend pro dva s polopenzí, obědovým balíčkem v sobotu, saunou pro dva a přivítacím balíčkem). Vouchery si můžete objednate-mailem na: kancelar@bioobchod.cz nebo z níže uvedeného formuláře. Vouchery Vám po úhradě zašleme elektronicky, předložit je můžete vytištěné nebo elektronicky v mobilu aj., nahlašte je prosím při rezervaci Vašeho pobytu na mailu rezervace@bioobchod.cz.
Vouchery mají dostatečnou platnost (do konce roku 2019 – stav k 4/2019, u voucherů zakoupených na podzim bude platnost delší).

Dárkové poukazy na pobyty v penzionu můžete zakoupit v eshopu www.bioobchod.cz po kliknutí na obrázek poukazu, emailem na kancelar@bioobchod.cz, nebo přímo v nížeuvedeném objednacím formuláři z těchto stránek.
VOUCHER_5000_zlata_K
Objednací formulář pro objednávku voucherů, průvodce a knih o okolí: