Dárkové poukazy

Hledáte výjímečný dárek pro někoho, na kom vám opravdu záleží? Pro někoho, kdo má rád dobré a zdravé jídlo, nádhernou přírodu a ocení starostlivou péči? Pak je náš dárkový poukaz to pravé.

Darujte okamžiky v přírodě v podobě dárkového poukazu na pobyt v našem penzionu – vybrat si můžete z několika typů. Vouchery zakoupíte na eshopu www.bioobchod.cz, ve všech kamenných prodejnách sítě Bioobchod.cz  nebo přímo v penzionu.

Darovaný pobyt je nutné předem rezervovat na emailu rezervace@bioobchod.cz nebo na tel.  +420 733 591 593. Poukazy v hodnotě 2500 Kč a 5000 Kč se vztahují i na semináře a workshopy pořádané ve Vitalpenzionu Novina.

V rámci pobytu se návštěvníci mohou těšit na chutné a zdravé 100% rostlinné menu, které zahrnuje snídani ve formě švédských stolů, nápoje a také večeři s teplým jídlem a polévkou. Penzion disponuje příjemnou jídelnou s krbem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V ceně poukazu je také úschova kol, parkování, trampolína a pískoviště pro děti.

Dárkový poukaz na pobyt je vhodný pro páry, novomanžele, rodiny s dětmi, přátele. Víkend v přírodě jistě všechny obdarované potěší a pohladí na srdci.Dárkový poukaz na víkendový pobyt s polopenzí
3500 Kč
Koupit zde..

VOUCHER_vikend_K

 


Dárkový poukaz na pobyt v penzionu v hodnotě 5000 Kč
Koupit zde..

VOUCHER_5000_zlata_K

 Dárkový poukaz na pobyt v penzionu v hodnotě 2500 Kč

Koupit zde..

VOUCHER_2500_stribrna_K