Jarní prázdniny

Perfect Jump

Přijeďte během jarních prázdnin s celou rodinou k nám do Kryštofova Údolí a užijte si vrcholící zimu. Čekají na vás dny plné sněhové zábavy, rodinné pohody, zdravého jídla a odpočinku.  

Prozkoumejte více než 13 kilometrů sjezdových tratí ve skiareálu Ještěd a  v případě příznivých sněhových podmínek 50 km tratí pro běžkaře na proslulé Jizerské magistrále – Bedřichov (15km od našeho penzionu) – možnost odvozu tam i zpět za symbolickou cenu 300,-Kč/osoba/den ( min. 2 osoby)
Více zde.

Ve skiareálu Ještěd si můžete vybrat z celodenního, půldenního nebo večerního lyžování za příznivé ceny. Ceník najdete zde.

Areál Ještěd se nachází ve výšce 540 až 1012 m.n.m.  85% z celkové délky sjezdových tratí je hlídáno umělým zasněžováním, aby ani v teplejších dnech nepřišli lyžaři o potěšení z bílé pokrývky. Můžete si vybrat ze  4 lanových drah různých obtížností (pro děti, začátečníky i pokročilé) a 6 vleků.  Celková délka tratí je 13 km.  Ve skiareálu najdete také snowpark, půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou školu a test centrum.  Pro automobily návštěvníků střediska je připraveno 600 parkovacích míst, a to zcela zdarma. Aktuální informace o lyžování najdete na webových stránkách penzionu : www.skijested.cz

Pokud by vás lyžování omrzelo (i když tomu se prostě nechce věřit), navštívit můžete Centrum Babylon v Liberci.  Navštívit v něm můžete aquapark (pokud vás voda láká spíše v tekutém než v pevném stavu J), IQ landii, saunový svět, laser show i laser game, bowling, indoor golf, wellnes služby a spoustu dalšího.
Více o centru najdete na webových stránkách : www.centrumbabylon.cz

Vařit budeme jak jinak než 100% rostlinně, zdravě a mooc chutně. Vařit pro vás budeme i ve stylu světových kuchyní (americká, ruská, indická, čínská, britská, francouzská, italská,…).


Členové klubu Bioobchod.cz mohou na pobyt uplatnit slevu 10%. Podmínky členství najdete zde.

Pobyt si můžete rezervovat na emailu: rezervace@bioobchod.cz nebo na tel. :+420 733 591 593

Cena pobytu se řídí standartním ceníkem.