Jarní prázdniny

Novina_jarní prázdniny

Přijeďte během jarních prázdnin s celou rodinou k nám do Kryštofova Údolí a užijte si vrcholící zimu. Čekají na vás dny plné sněhové zábavy, rodinné pohody, zdravého jídla a odpočinku.  

Prozkoumejte více než 13 kilometrů sjezdových tratí ve skiareálu Ještěd a  v případě příznivých sněhových podmínek 50 km tratí pro běžkaře na proslulé Jizerské magistrále – Bedřichov (15km od našeho penzionu) – možnost odvozu tam i zpět za symbolickou cenu 300,-Kč/osoba/den ( min. 2 osoby). Více zde.

Ve skiareálu Ještěd si můžete vybrat z celodenního, půldenního nebo večerního lyžování za příznivé ceny. Ceník najdete zde.

Areál Ještěd se nachází ve výšce 540 až 1012 m.n.m.  85% z celkové délky sjezdových tratí je hlídáno umělým zasněžováním, aby ani v teplejších dnech nepřišli lyžaři o potěšení z bílé pokrývky. Můžete si vybrat ze  4 lanových drah různých obtížností (pro děti, začátečníky i pokročilé) a 6 vleků.  Celková délka tratí je 13 km.  Ve skiareálu najdete také snowpark, půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou školu a test centrum.  Pro automobily návštěvníků střediska je připraveno 600 parkovacích míst, a to zcela zdarma. Aktuální informace o lyžování najdete na webových stránkách areálu: www.skijested.cz

Pokud by vás lyžování omrzelo, můžete navštívit Centrum Babylon v Liberci.  Najdete v něm aquapark (pokud vás voda láká spíše v tekutém než v pevném stavu :-)), IQ landii, saunový svět, laser show i laser game, bowling, indoor golf, wellnes služby a spoustu dalšího. Více o centru najdete na webových stránkách: www.centrumbabylon.cz

Po všech radovánkách se u nás v penzionu dobře a zdravě najíte čistě rostlinné stravy a třeba vám přijde vhod i vyhřátá sauna.

Členové klubu Bioobchod.cz mohou na pobyt uplatnit slevu 10%. Podmínky členství najdete zde.

Pobyt si můžete rezervovat na emailu: rezervace@bioobchod.cz.

Těšíme se na vás!