100% rostlinné menu

V rámci ubytování pro vás připravujeme 100% rostlinné (veganské) menu a to ve formě snídaní a večeří. Filozofií Vitalpenzionu Novina je podpora zdraví nejen člověka, ale i přírody, proto vaříme čistě rostlinně. Zastáváme názor, že živočišné výrobky zatěžují lidský organismus a jejich produkce má negativní vliv  také na životní prostředí.  Věříme, že ten kdo se zajímá o ekologii, by se měl zajímat také o rostlinnou stravu. Více o tomto tématu si můžete přečíst v tomto článku, který vysvětluje negativní vliv živočišné produkce na životní prostředí.

Rozhodně to neznamená, že u nás jsou vítáni jen lidé, kteří se stravují 100% rostlinně. Moc rádi uvítáme i nevegany, kterým ukážeme, že stravovat chutně  se dá i ze 100% rostlinných surovin, tedy bez živočišných produktů.

Naše polopenze je pestrá, zdravá, chutná a vyvážená a rozhodně se nemusíte bát, že byste trpěli hlady. Vaříme z kvalitních surovin, s nadšením a s láskou nejen k našim hostům,  ale také ke zvířatům.koláž penzion rostlinné menu

Zdravé produkty, ze kterých vaříme (jako je třeba veganský sýr Veganline, ale tako oříšky, sušené ovoce, přírodní oleje, sirupy, veganské salámy a spoustu dalších zdravých potravin najdete na našem eshopu) www.bioobchod.cz

Zdravé pečivo bez cukru slazené pouze přírodními sirupy pochází z pekárny Zrnko z České Skalice. Neobsahuje palmový olej, aditiva ani konzervanty a je převážně z celozrnné mouky.

Ať už se běžně stravujete rostlinně nebo ne, věříme, že vám u nás bude chutnat.

Dobrou chuť a na viděnou!