Ubytování

koláž 300

Pobyt v penzionu je vhodný pro rodiny s dětmi, páry či skupinky přátel. Je zde také otevřený prostor, který je vhodný pro pořádání seminářů či školení.

Penzion disponuje příjemnou jídelnou s krbem a z oken pokojů se můžete kochat nádherným výhledem na zelené louky a lesy.  

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ubytovat se můžete v pokojích se 2-4 lůžky. V ceně ubytování je úschova kol, parkování, trampolína a pískoviště pro děti, nápojový servis voda / bylinkové čaje, wi-fi internet, posezení u krbu aj.

S ohledem na umístění penzionu a nerušený pohyb divokých zvířat v jeho těsném okolí je umožněn pobyt pouze klidnějších plemen pejsků, kteří nemají lovecké zaměření. Děkujeme za pochopení. 

Pobyty s plnou penzí v dimenzích zdravého stravování (rostlinné-veganské stravy) je stravování zajištěno formou polopenze, tedy snídaní a večeří :

snídaně : formou formou švédskkoláž ubytováníého stolu – výběr pečiva, cereálií, rostlinného sýra, veganských uzenin, zeleniny, ovoce, nápojů

čerstvé ovocné a zeleninové šťávy : bude možné přikoupit na místě

svačiny : za poplatek můžeme připravit lehkou či vydatnou svačinu na výlet s sebou nebo si můžete na místě zakoupit např. sušenky, čokolády, raw tyčinky, nápoje, pomazánky, základní chlazené i trvanlivé potraviny či pečivo, prostě vše, abyste na výletě neumřeli hlady ani žízní

večeře : sestávají se z polévky, hlavního jídla a čaje či kávy, je v ceně týdenního pobytu, na místě je možné se domluvit na minutkách dle denní nabídky či sortimentu nápojů

 

Podívejte se on-line, jak to u nás vypadá…