Jak nakupovat

Na těchto webových stránkách si můžete v sekci pobytů pohodlně vybrat z volných termínů pro individuální pobyty, v sekci voucherů můžete pořídit svým blízkým jako dárek nebo sobě, pokud ještě nevíte, kdy byste rádi přijeli, pobytové vouchery.

Vouchery platí do konce roku 2020, ev. po domluvě i v r.2021 (od léta obvykle vystavujeme nové s platností do dalšího roku).

V tuto chvíli je prozatím možnost platby převodem na náš účet, kdy po úhradě vouchery odesíláme elektronicky, u pobytů je závazně rezervujeme.

Poskytujeme též prostor organizátorům kurzů, seminářů, jógy, pobytů, kurzů vaření apod., neváhejte nás kontaktovat.

Je také možný pronájem celého objektu bez stravy nebo se stravou dle domluvy, především v pracovních dnech, ve vybrané víkendy, v létě pak na celé týdny.

Nebojte se nás, jsme hodní a přestože nabízíme veganskou stravu (na přání vegetariánskou s mléčnými výrobky), bereme ji jako styl kuchyně a vítáme u nás každého, ať už se stravujete jakkoliv. Jsme tým různorodých lidí, kteří spolupracují externě, dům nemá žádného zaměstnance. Jde nám hlavně o místo - krásná příroda, Vaši relaxaci, čistou rostlinnou stravu, aktivní pohyb a poznávání krás okolí. A že jich je - tipy najdete na těchto stránkách nebo v průvodci, kterého si můžete zdarma stáhnout ze stránky kontaktů.

Storno podmínky jsou možné - do 30dní před pobytem vracíme 100% ceny, do 14dní před pobytem vracíme 50% ceny.