Jak to u nás vypadá

Pobyt v penzionu je vhodný pro rodiny s dětmi, páry či skupinky přátel. Je zde také otevřený prostor, který je vhodný pro pořádání seminářů či školení. Rádi Vám celý penzion pronajmeme na Vaši akci - disponujeme 25-28 lůžky a stejně tak místy k sezení v jídelně/společenské místnosti, pro cvičení jógy apod. je v horním patře prostor pro cca 14-16 lidí max. (větší skupiny tak cvičí na dvě části, nebo při pěkném počasí venku).

Penzion disponuje příjemnou jídelnou s krbem a z oken pokojů se můžete kochat nádherným výhledem na zelené louky a lesy.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ubytovat se můžete v pokojích se 2-4 lůžky. V ceně ubytování je úschova kol, parkování, trampolína, pískoviště pro děti, servis voda/bylinkové čaje, wi-fi internet, krb aj.

Pokud chcete přijet s vašimi mazlíčky, s ohledem relaxaci v penzionu a na umístění penzionu a nerušený pohyb divokých zvířat v jeho těsném okolí prosíme zvažte, zda Váš pes nebude rušit jiné hosty nebo zvířata v okolí a případně využijte služeb "psího hotelu" a přijeďte bez psa. Pokud Váš pejsek nebude rušit, rádi Vás samozřejmě ubytujeme s ním. Děkujeme za pochopení.

Stravování nabízíme formou polopenze s možností ev. dokoupení obědů či obědových balíčků (dle domluvy).

snídaně : formou formou švédského stolu – výběr pečiva, cereálií, pomazánek, zeleniny, ovoce, nápojů.

svačiny : za poplatek můžeme připravit lehkou či vydatnou svačinu na výlet s sebou nebo si můžete na místě zakoupit např. sušenky, čokolády, raw tyčinky, nápoje, pomazánky, základní chlazené i trvanlivé potraviny či pečivo, prostě vše, abyste na výletě neumřeli hlady ani žízní

večeře : polévka, salátek, čaj či káva, hlavní jídlo je výběrem ze dvou chodů, na místě je možné domluvit se na úpravě, budeme se snažit vyjít vstříc např. osobám s bezlepkovou dietou - všechno jídlo u nás je přirozeně čistě rostlinné (veganské, ale bereme to jako styl kuchyně, ne jako dogma), vždy je jedno menu více zeleninové a druhé více ve stylu české kuchyně v bezmasém stylu

koláž-300