Práce & Spolupráce

Práce / Spolupráce

Na víkendy a sezónu 2020 hledáme:

  • páry nebo smluvní cateringy / kuchyně na zajištění provozu penzionu – víkendy (střídání dle domluvy) a v létě krátký/dlouhý týden nebo střídání po týdnech, jedná se o zajištění samostatného chodu penzionu – ubytování hostů, příprava a úklid pokojů, zajištění stravy pro ubytované hosty – zpravidla mezi 15-20 hosty (snídaně formou švédského stolu, obědové balíčky nebo svačinky dle poptávky, večeře zpravidla polévka, salát, hlavní jídlo většinou výběr ze dvou jídel cca po 10-12 porcích) – tato spolupráce je tedy vhodná pro šikovné páry, které se dokáží postarat o provoz penzionu, spokojenost hostů a jejich spokojené žaludky i mysl a to buď formou DPP nebo služby na ŽL. Nutná zkušenost s vařením, pořádek, pečlivost, spolehlivost, ideální znalost AJ nebo NJ (není zásadní podmínkou)

 

  • technickou pomoc / externího správce – ideálně technicky / provozně zručný člověk z okolí (Chrastava, Liberec, Křižany, Jablonné v Podještědí apod.) pro práci typu „hodinový manžel / Ferda mravenec práce všeho druhu“  – pro zajištění roztopení objektu, drobných technických prací, údržby apod. – dle domluvy.

 

  • organizátorům akcí, firmám, školám nabízíme možnou spolupráci – pronájem objektu se zajištěním stravování a služeb – vhodné pro pořádání seminářů, kurzů, jógy, cvičení, teambuildingů a firemních školení, školních pobytů v přírodě. Pro pobyty v pracovních dnech mimo sezónu jsme schopni nabídnout výhodnější sazbu.

 

Pište na e-mail: rosta@siksta.cz.