Recenze

Více recenzí naleznete na Facebooku nebo Google. Míváme zpravidla mezi 4,2* - 4,5* hodnocení z 5* možných tj. drtivá většina hostů je spokojená. Negativní recenze občas vznikají pokud přijmeme brigádníky na léto, pokud je nějaký náhlý technický problém (což u nás na horách může občas být) a samozřejmě každý člověk má jiná očekávání, takže zatímco někdo ohodnotí jídlo na výbornou, jinému chutnat nemusí. Proto budeme v roce 2020 zpravidla uvádět jídelníček předem na webu, snažíme se také komunikovat s hosty na místě a nabízet případně jinou alternativu, snažíme se vždy vzniklé technické nedostatky řešit apod. Je pro nás dobrým ohodnocením, že drtivá většina hostů spokojená je a rádi Vás přivítáme mezi nimi.

Recenze našich hostů: 


28. října, Lenka Zinková Vlckova

Dvě věci, které mohou z dovolené udělat místo, kam se rádi vrátíme, je přístup tamních lidí a dobré a kvalitní jídlo. A to se ve Vitalpenzionu bezesporu sešlo. Ochotou a milým a vstřícným přístupem by Dita a Marian mohli inspirovat další hostitele. A vše ze zdravé večeře či snídaně, co leží na stole, je přínos pro vaše tělo… A to také nejsme vegani, ale veganskou stravu často rádi uvítáme. Takže pokud se chcete cítit jako že nejste jen host číslo 333, ale že hostitelé rádi vyjdou vstříc vašim přáním a potřebám, pak Vitalpenzion lze jen doporučit. Děkujeme za pobyt.

24.října, Paní Luňáčková

Děkujeme za krásný podzimní víkend ve Vitalpenzionu Novina. Děkujeme paní Ditě za delikatesy, panu provoznímu za vstřícné jednání a ochotu. Penzion je v božsky klidném místě, zcela u lesa, přitom blízko Liberce. Venku bylo sychravo, v pokojích příjemně teplo. Ranní snídaně formou bufetu (včetně bezlepkové varianty na požádání) – ovoce, zelenina, čerstvé domácí pečivo a mnoho dalších dobrot. Na večeři se podávala polévka a hlavní jídlo – vše z čerstvých surovin, báječné chuti a opravdu jako z obrázku. Vesnice nás překvapila množstvím udržovaných dřevěnic, Orloj se nám velmi líbil, dům řemesel zaujal a prvorepubliková kavárna nadchla.
Barbara, Adéla, Iveta, Helena, Jana, Radka

Alena a Petr Boušovi s vnučkou Laurou: 

Dnes jsme se vrátili z 6-ti denního pobytu ve Vitalpenzionu Novina, kde jsme byli s manželkou a vnučkou. Již jsme byli na vícedenních pobytech mnohokrát,ale to co jsme zažili tady je jako pohádka. S takovým přístupem, ochotou, vstřícností, vřelostí jakou překypovali jak paní Dita, tak pan Marian, jsme se nikde nesetkali. Kuchařské  umění Dity je fascinující a ač nejsme vegani, tak jsme s velikou chutí jedli vše, co nám s úsměvem, pohodou a láskou připravila. Byla to chuťová fantazie. Pan Marian je člověk s neobyčejným rozhledem a empatií, se kterým byla radost si povídat. Klobouk dolů. Prostě nevím, jak vyjádřit slovy tu pohodu,  jaká tam panuje. Určitě se tam rádi vrátíme. S čistým svědomím tento penzion můžeme doporučit.


Irena Tučeková, 5. září

Ahoj všichni, kdo se rozhodujete, jestli jet či ne, je tam opravdu kouzelně, úžasné místo, skvělí lidé.Byli jsme koncem srpna na týdenním pobytu. Škoda, že to mám dost daleko, jezdila bych i na víkendy, ale příští rok to určitě zopakujeme! Takže hurá do pohádky!


Otakar Dort :
Včera jsme se vrátili z jednodenního pobytu pod stanem v zázemí vašeho penzionu a byli jsme velmi spokojeni. Když pominu nádhernou přírodu, lesy plné hub, neskutečný klid na konci Kryštofova Údolí, tak bych rád vyzdvihnul skvělou obsluhu Ester a Mariana. Oba dva jsou strašně fajn lidi, co je jejich práce baví. Ester je skvělá kuchařka a vždycky s námi prohodila řeč. Marian je moc šikovný a milý člověk. Oba jsou velmi ochotní a vyšli nám ve všem vstříc. Bylo příjemné cítit, že je o nás postaráno.
Věříme, že jsme tam nebyli naposledy a mrzí nás, že jsme si od Ester nevzali recept na skvělý hlívový guláš a cibulový chleba.
Mockrát děkujeme. 


Mila Vašíčková:

Bezva pět dnů strávených v penzionu Novina předčilo má očekávání. Kdybych měla hodnotit jako ve škole, bylo by to za 1***    .
První * za lidi-milí, vstřícní, ochotní, úplně všichni Dita, Marian i Marek Čížek
Druhá * za jídlo-pestrá, krásně upravená veganská a k tomu i bezlepková snídaně i večeře, bezlepková pizza a makovec od Dity prostě neměly chybu, po 25 letech jsem poprvé nevařila na dovolené, velké díky
Třetí * za dobrý nápad nabídnout v penzionu jen veganskou stravu a tím udělat radost veganům a ukázat standardním strávníkům, že zdravé jídlo může být chutné a plnohodnotné
mila

PS jen přemýšlím, kdo mi dnes připraví večeři, asi budu muset sama